Аренда
- комнаты
- 1 комнатные
- 2 комнатные
- 3 и более
- дома
- коммерческая недвижимость
- заграничная недвижимость
 

Продажа
- 1 комнатные
- 2 комнатные
- 3 и более
- дома
- участки
- коммерческая недвижимость
- заграничная недвижимость
 

Популярные статьи
 ДОГОВІР ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ Аренда коммерческая недвижимость

 

                                        ДОГОВІР ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ № ­­­­______

 

 м.__________________________                                                                                                           "__" _____ 20__ р.

 ________________________________________________________________________ далі "ОРЕНДОДАВЕЦЬ", з одної сторони, ________________________________________________________________ далі "ОРЕНДАР", з іншої сторони, уклали даний Договір про наступне:

1.    ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ

В порядку та на умовах, визначених цим Договором, ОРЕНДОДАВЕЦЬ зобов'язується передати ОРЕНДАРЕВІ, а ОРЕНДАР зобов'язується прийняти у тимчасове володіння та користування приміщення, визначене у цьому Договорі, а також зобов'язується сплачувати ОРЕНДОДАВЦЮ орендну плату.

1.2.    Приміщення, яке передається в оренду за цим Договором (надалі іменується "приміщення"), знаходиться за адресою:__________________________________________________________________

1.3.    Приміщення є власністю ОРЕНДОДАВЦЯ, на підставі приватної власності.

1.4.    Стан приміщення, що орендується, на момент передачі в оренду: в належному технічному стані.

1.5.    Приміщення надається для ведення господарської діяльності ОРЕНДАРЯ.

2. СТРОК ОРЕНДИ

2.1.    Приміщення надається в оренду на строк ________________________.

2.2.    У момент підписання договору ОРЕНДОДАВЕЦЬ передає ОРЕНДАРЕВІ ключі від приміщення.

2.3.    Строк оренди може бути змінений лише за письмовою згодою Сторін.

2.4.    ОРЕНДАР має право відмовитись від цього Договору і припинити таким чином оренду приміщення, попередивши ОРЕНДОДАВЦЯ в термін ____________ місяць. При цьому сплачена наперед орендна плата ОРЕНДАРЮ не повертається.

2.5.    ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право відмовитись від цього Договору і припинити таким чином оренду приміщення, попередивши ОРЕНДАРЯ в термін ___________________ місяць.

3. ОРЕНДНА ПЛАТА ТА РОЗРАХУНКИ ЗА ДОГОВОРОМ

3.1.   Орендна плата  сплачуетьсяне пізніше ____ числа кожного наступного місяця оренди.

3.2.    Вартість комунальних послуг сплачує _____________________________________________________

4. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ОРЕНДАРЯ

4.1.    ОРЕНДАР має право:

4.1.1.  з дозволу ОРЕНДОДАВЦЯ установлювати сигналізацію та інші системи охорони приміщення;

4.1.2.  після закінчення строку дії даного Договору, ОРЕНДАР має переважне право перед іншими особами на  продовження строку оренди приміщення.

4.2.    ОРЕНДАР зобов'язаний:

4.2.1.  своєчасно здійснювати розрахунки з ОРЕНДОДАВЦЕМ за орендовані приміщення;

 

4.2.2.  утримувати приміщення у порядку, передбаченому санітарними і протипожежними правилами, а також правилами експлуатації встановленого в приміщенні санітарно-технічного та інженерного устаткування;

4.2.3.  ліквідовувати наслідки аварій, що стались з його вини;

4.2.4.  зі згоди ОРЕНДОДАВЦЯ здійснювати за власний рахунок поточний ремонт приміщення. Витрачені ОРЕНДАРЕМ на  цілі кошти поверненню не підлягають;

4.2.5.  безперешкодно допускати ОРЕНДОДАВЦЯ до приміщення з метою перевірки його використання у відповідності до цього Договору.

5.      ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ОРЕНДОДАВЦЯ

5.1.    ОРЕНДОДАВЕЦЬ має право здійснювати перевірку порядку використання ОРЕНДАРЕМ приміщення та стану приміщення у будь-який час, попередивши про це ОРЕНДАРЯ не менш ніж за 1 день.

5.2.    ОРЕНДОДАВЕЦЬ відповідає за забезпечення приміщення електроенергією, тепловодопостачанням і слідкує за станом зовнішніх комунікацій.

5.3.    ОРЕНДОДАВЕЦЬ зобов'язаний:

-   за свій рахунок і своїми силами ліквідувати наслідки аварій та пошкоджень, що трапились не з вини ОРЕНДАРЯ.

6.      ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН ТА ПОРЯДОК ВИРІШЕННЯ СПОРІВ

6.1.    У випадку порушення своїх зобов'язань за цим Договором Сторони несуть відповідальність, визначену цим Договором та чинним законодавством України. Порушенням зобов'язання є його невиконання або неналежне виконання, тобто виконання з порушенням умов, визначених змістом зобов'язання..

6.2    Ризик випадкового знищення чи пошкодження приміщення, що орендується несе ОРЕНДАР.

7. ДОДАТКОВІ УМОВИ

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

8.Реквізити сторін:

8.1Орендодавець:                                                                                                                                   8.2 Орендар:

_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

 Ключевые теги: ДОГОВІР ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ

Другие новости по теме:
 • ДОГОВІР ОРЕНДИ НЕЖИТЛОВОГО ПРИМІЩЕННЯ
 • Договора
 • Ріелтор допоможе уникнути проблем в процесі оренди квартири.
 • ЯК правильно вибрати житло?
 • Держмито за реєстрацію прав нерухомості з 1 січня 2013 р.
 • Дарение недвижимости,наследство
 • Приватизация недвижимости
 • Просмотры: 1406 Опубликовано: 24-03-2012, 21:06


  Оформление документов
  БТИ
  ЖЭК
  Паспортный стол
  Купля - продажа жилья
  Дарение. Наследство
  Приватизация жилья
   

  Архив новостей
  Июль 2019 (1)
  Июнь 2019 (3)
  Май 2019 (4)
  Февраль 2019 (2)
  Январь 2019 (1)
  Ноябрь 2018 (3)
   

  Облако тэгов
  аренда васильков, аренда василькова, аренда дома, аренда жилья, аренда квартир, аренда недвижимост, аренда недвижимости, куплю 1 комнатную квартиру, куплю 1 комнатную квартиру васильков, куплю 2 комнатную квартиру, куплю 3 комнатную квартиру, куплю дом, куплю дом васильков, куплю квартиру, куплю квартиру васильков, куплю участок, недвижимость васильков, недвижимость василькова, продажа дома, продажа домов васильков, продажа недвижимости, продажа недвижимости васильков, продажа недвижимости., продам 1 комнатную квартиру, продам 2 комнатную квартиру, продам 3 комнатную квартиру, продам 3 комнатную квартиру васильков, продам дом, продам дом васильков, продам земельный участок, продам землю, продам квартиру, продам квартиру васильков, продам недвижимость васильков, продам участок, сдам дом, Сдам дом васильков, сдам квартиру, сниму дом, сниму квартиру

  Показать все теги